SMĖLIO BARSTYTUVAS SP-240

2014-01-01 08:30
SMĖLIO BARSTYTUVAS SP-240

NAUJIENA!!!!

UAB „V.Padagas ir Ko“ pristato naują gaminį – smėlio barstytuvą SP-240.

Smėlio barstytuvas SP-240

Smėlio barstytuvas SP-240 – prietaisas skirtas smėlio ir smėlio-druskos mišinio barstymui ant sniegu ar ledu padengtų kelių, šaltuoju metų laiku. Šis smėlio barstytuvas buvo projektuojamas pagrinde komunaliniam sektoriui (šaligatvių, stovėjimo aikštelių, parko takų it kt. barstymui), tačiau taip pat yra pritaikytas ir asmeniniam naudojimui.

SP-240 yra unikalus savo konstrukcija. Tai vienintelis smėlio barstytuvas su mechanine pavara. Jis gali būti naudojamas net ir labai mažos galios traktorių, kurie įprastai neturi pakankamo tepalo srauto, kad būtų galima naudoti hidraulinius smėlio barstytuvus.

240 l talpos barstytuvo korpusas yra smėliuojamas prieš padengiant dvikomponenčias dažais. Dvikomponenčiai dažai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Šiuo paviršiumi medžiaga lengvai slysta į barstytuvo apačią, ir specialios korpuso konstrukcijos bei maišymo veleno dėka, medžiaga yra tolygiai išbarstoma. Išbarstomos medžiagos kiekis kontroliuojamas srauto reguliatoriumi. Barstytuvo viršuje yra tinklas. Jis neleidžia stambesnėms medžiagos dalelėms patekti į barstytuvą ir apsaugo nuo galimų pažeidimų.

Standarte smėlio barstytuvas pristatomas su tritaške arba trikampe pakaba (tvirtinimui traktoriaus gale). Papildomai galima užsakyti tentą barstyklės uždengimui ir apsaugai nuo lietaus/sniego/drėgmės ir medžiagos sušalimo, kai barstytuvas yra nenaudojamas.